Investice | JBank.cz

Půjčte lidem a vydělávejte.
Staňte se investorem online s JBank.

Pasivní příjem
Klientská
podpora
Měsíční splátky
Bezpečnost a ochrana dat
Přehled Proč investovat
s námi?
Jsme licencováni ČNB
Průměrné zhodnocení našich investorů je 15,8 %
V případě vymáhání vás budeme zdarma zastupovat
Peníze jsou spláceny v měsíčních splátkách
Žadatele důkladně prověřujeme v registrech
Vše je online, není třeba chodit na poštu
Investice Jak se stát
investorem
Vše jednoduše online
Registrace
Nahrání dokumentů
Výběr půjčky, do které chcete investovat
Podpis smlouvy
Pasivní měsíční příjem

Aktuální seznam žádostí o půjčku

Přezdívka Částka Úrok Navýšení o Platnost vyprší za Typ půjčky Detail
Unka 75 000 Kč 60 % 13 656 Kč 29 dní Doložení příjmů
Lenin 75 000 Kč 39 % 68 775 Kč 29 dní Doložení příjmů
David1978 75 000 Kč 30 % 12 744 Kč 28 dní Doložení příjmů
Mates 30 000 Kč 45 % 16 032 Kč 28 dní Bez doložení příjmů
Lalala7101978 9 000 Kč 45 % 1 218 Kč 28 dní Bez doložení příjmů
Paní 80 000 Kč 20 % 47 200 Kč 28 dní Doložení príjmů a s ručitelem
Beruška 20 000 Kč 45 % 5 200 Kč 28 dní Bez doložení příjmů
Luss 30 000 Kč 40 % 6 888 Kč 28 dní Doložení příjmů
Zobrazit více nabídek

Jak to funguje

1

Registrace

Nejprve je potřeba se u nás zaregistrovat a založit si investorský profil. Vyplníte potřebné údaje a uzavřete s námi Smlouvu o spolupráci zaškrtnutím příslušného políčka. Tuto smlouvu budete mít po registraci kdykoliv k dispozici ve Vaší klientské zóně. Dále od Vás budeme potřebovat nahrát doklad totožnosti z obou stran. Jestli vše bude v pořádku, Váš investorský účet následně schválíme.

2

Výběr půjčky

U nás platí pravidlo: jeden investor - jeden dlužník, tj. jako investor vždy investujete celou částku do půjčky konkrétnímu člověku. Minimální výše půjčky, kterou si žadatel může stanovit je 5.000 Kč. Vy si můžete vybrat různé typy půjček podle rizikovosti. Nejvíce rizik bývá spojených s půjčkami bez prokazování příjmů, proto je zde také nejvyšší úročení. Celkem je možné si vybrat z 6-ti typů půjček.

3

Informace o žadateli a náhled na Smlouvu o zápůjčce

Pokud Vás zaujme poptávka pro financování konkrétního člověka, můžete si po kliknutí na tlačítko „Dokumenty a smlouvy“ prohlédnout návrh Smlouvy o zápůjčce. V případě žádosti o půjčku s doložením příjmů také výpisy z bankovního účtu za poslední 3 měsíce, popř. výplatní pásky, daňová přiznání, důchodový výměr nebo jiné dokumenty, které nahraje žadatel o financování. Samotný náhled Vás samozřejmě k ničemu nezavazuje. Pokud se k investici rozhodnete, stačí kliknout na tlačítko „Akceptovat“. Pokud ne, vrátíte se tlačítkem zpět k seznamu poptávaných půjček a můžete postupovat obdobným způsobem u jiné půjčky.

4

Prověření dlužníka a uzavření smlouvy o zápůjčce

Po kliknutí na tlačítko „Akceptovat“ Vám vygenerujeme Vaší Smlouvu o Zápůjčce a na Váš e-mail zašleme unikátní kód. Podpisový kód zašleme také žadateli o financování. Dále žadatele prověříme v Centrální evidenci exekucí, jestli není na jeho majetek vedena exekuce. Zkontrolujeme také, jestli se nenachází v insolvenci. Pokud je vše v pořádku, informujeme Vás o tom emailem a vy budete moci vložit Váš unikátní kód do okénka ve Vaší klientské zóně, tímto dojde k uzavření smlouvy o zápůjčce.

5

Převod finančních prostředků pro investici

Podle Smlouvy o zápůjčce máte 5 dní na zaslání investované částky na účet uvedený ve Smlouvě. Částku můžete poslat prostřednictvím vygenerovaného QR kódu a nebo běžným zadáním příkazu k úhradě. Nezapomeňte však vyplnit variabilní symbol, aby mohla být částka správně přiřazena ke konkrétní půjčce a dlužníkovi.

6

Splátky Vaší investice dlužníkem

V klientské zóně nyní můžete sledovat splácení Vaší investice dlužníkem. Najdete zde datum měsíční splátky, výši a počet splátek, které ještě zbývají k úhradě dluhu. Nechybí také statistiky s grafem, podle kterých si můžete měřit výkonnost Vašich investic do půjček. Tento graf obsahuje Vámi investovanou částku, dlužníky již splacenou částku a celkovou částku, na kterou máte podle Smluv s dlužníky nárok.

Přidejte se k nám i vy.

Naše platforma funguje na principu půjčování peněz přímo lidem,
kteří se rozhodli z jakéhokoli důvodu nevyužít svou banku.