Levná půjčka bez doložení příjmů od lidí již od 5% p.a. na JBank | JBank.cz

Jedna půjčka, jeden osud,
mnoho příběhů.

Nastavte si půjčku podle sebe
Klientská
podpora
Možnost předčasného splacení
Bezpečnost a ochrana dat
Půjčka Nastavte si půjčku
podle sebe

Získat půjčku nebylo nikdy snadnější. V případě, že si nemůžete půjčit peníze od své banky například z důvodu krátké kreditní historie nebo nepravidelného příjmu, JBank je tady pro vás.

Kalkulačka

Částka
10 000
75 000
300 000
Doba splácení
6 měsíců
12 měsíců
84 měsíců
Roční úrok
5 %
5 %
10 %
Měsíční splátka
Pozor, u tohoto typu půjčky je fixní poplatek 1 000 Kč!
Přehled Na co je možné
si půjčit?
Refinancování
Konsolidace půjček
Oprava automobilu
Výbava domácnosti
... a další
Výhody Proč si vybrat zrovna nás?
Vše na jednom webu, online a přehledně
Žádné papírování a přehnané formality
Přehled o splátkách v klientské zóně
Bez dokladu potvrzení o příjmech
Neplatíte nic dopředu, aniž by jste získali půjčku
Není potřeba chodit na poštu a po úřadech
Jsme licencováni ČNB
Podmínky pro získání půjčky Co musím splňovat?
Nesmíte být v insolvenci nebo exekuci
Musí Vám být alespoň 18 let
Musíte mít platné dokumenty
Půjčka Jak to funguje?
Jak zažádat o půjčku
1

Kalkulačka

Prvním krokem k získání půjčky je, že si pomocí naší kalkulačky vše spočtete
a nastavíte. Na začátek je nutné si vybrat typ půjčky, o kterou chcete investory požádat. Máte na výběr ze 6-ti kategorií. Záleží na Vás, jestli budete chtít doložit příjmy nebo třeba přibrat k půjčce ručitele. Dále si zde volíte výši půjčky, délku splácení v měsících, roční úrok a také výši měsíční splátky.
Jakmile máte parametry zvoleny, můžete pokračovat.

2

Registrace

Registrace obsahuje několik kroků, jsou potřeba zadat osobní údaje, poté je důležité vyplnit krátký dotazník s informacemi jako například výši Vašeho výdělku ze zaměstnání či podnikání, výši splátek Vašich dalších půjček nebo popis účelu, na jaký byste půjčku od investora rádi použili. Všechny tyto informace jsou důležité k rozhodnutí investora, zda si vybere právě Vás pro svou investici.

3

Další potřebné údaje a dokumenty

Požádat o půjčku je možné jen v případě, že jste občan ČR, země EU nebo máte v ČR povolen trvalý pobyt a zároveň je Vám alespoň 18 let. Dále je potřeba mít založen bankovní účet v ČR. Abychom mohli zkontrolovat správnost zadaných údajů, potřebujeme, abyste při registraci nahráli fotku nebo kopii Vašeho občanského průkazu z obou stran. Pokud jste cizinec mimo EU a máte v ČR povolen trvalý pobyt, budeme potřebovat kopii nebo fotku Vašeho povolení k pobytu.

4

Kontrola registrů a žádosti o půjčku

Poté co vyplníte zmíněný dotazník a nahrajete dokumenty, celou žádost zkontrolujeme, jestli je vše v pořádku a nic nechybí. Také ověříme, zda nemáte exekuci nebo nejste v insolvenci. Pokud ano, budete si muset nejprve vše vyřešit a až poté můžete o půjčku požádat.

5

Schválení poptávky

Pokud je vše v pořádku, nejste v exekuci a ani v insolvenci, pokud je dotazník úplný, máte vyplněný Váš bankovní účet a máte nahrané veškeré potřebné dokumenty tak poptávku obratem schválíme a vystavíme na náš web. Pokud však nějaké dokumenty chybějí, či je něco v nepořádku, vyzveme Vás na email, který jste vyplnil/a při registraci k jejich doplnění či úpravě. Schválení poptávky z naší strany však ještě neznamená a nezaručuje, že si investor vybere právě Vaši půjčku pro svoji investici. Vše je ale na dobré cestě.

Investor si vybral moji žádost o půjčku.
Co bude dál?
1

Uzavřete smlouvu o půjčce

Pokud investora zaujala Vaše poptávka, přijde Vám od nás informace emailem. Nyní je na Vás, zda uzavřete smlouvu o půjčce. Uzavření je jednoduché a intuitivní. Stačí zadat zaslaný unikátní kód, který Vám přišel v emailu do políčka ve Vaší klientské zóně a smlouva je takto elektronicky podepsána.

2

Prověříme Vás v Centrální evidenci exekucí a insolvenčním rejstříku

Abychom ochránili peníze investorů, prověříme, zda není vůči Vám momentálně vedena exekuce a pořídíme výpis z Centrální evidence exekucí a také vše zkontrolujeme v insolvenčním rejstříku. Jestliže je vše v pořádku, předložíme smlouvu k podpisu investorovi.

3

Investor uzavře smlouvu o půjčce

Investor podstoupí stejný proces uzavírání smlouvy jako Vy a taktéž vyplní unikátní kód, čímž dojde k platnému uzavření smlouvy.

4

Investor posílá peníze

Po uzavření smlouvy má investor 5 dní na poslání peněz, které Vám půjčuje. Takže prosím neočekávejte, že peníze budete mít na Vašem účtu bezprostředně po uzavření smlouvy.

5

Splácíte půjčku

Na začátku smlouvy o půjčce najdete den, ke kterému je potřeba uhradit měsíční splátku. Nejlépe uděláte, nastavíte-li si ve Vaší bance trvalý příkaz na částku měsíční splátky s variabilním symbolem v podobě čísla smlouvy o půjčce a to z opatrnosti alespoň 2 dny před termínem splátky. Váš splátkový kalendář stejně jako uzavřenou smlouvu o půjčce máte kdykoli k dispozici ve Vaší klientské zóně a můžete si zde sledovat průběh splácení, zbývající dlužnou částku nebo datum splátky.

Přidejte se k nám i vy.

Naše platforma funguje na principu půjčování peněz přímo lidem,
kteří se rozhodli z jakéhokoli důvodu nevyužít svou banku.